2 oktober 2020 om 17:00
< 1 min lezen

OM wil tbs voor aspirant-zwemleraar wegens ontucht met 9 jongetjes

Een 22-jarige aspirant-zwemleraar die volgens het Openbaar Ministerie negen jongetjes in hun kruis betastte, moet daarvoor tbs met voorwaarden opgelegd krijgen. Daarnaast eiste het OM vrijdag voor de rechtbank in Arnhem 360 dagen cel die hij al heeft vastgezeten in voorarrest.

De man uit Arnhem was net klaar met zijn jeugd-tbs-behandeling voor eerdere zedendelicten, toen hij stage ging lopen bij een Arnhemse zwemvereniging. Tussen januari en eind mei 2019 kneep en betastte hij in Arnhem onder water de jongetjes van 6, 7, en 8 jaar in hun zwembroek.

Dat gebeurde veelal afgezonderd van de groep tijdens het ondersteunen bij schoolslag in het diepe en terwijl verderop ouders aan de rand van het bad stonden te kijken. Een jongetje moest ook met zijn hand in de zwembroek van de meester.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    ECIO publiceert De Staat van Inclusief Onderwijs 2025

    Gisteren om 13:34
    • Docenten

    Onderwijsassistent uit Helmond krijgt 15 jaar cel en tbs voor kindermisbruik

    Gisteren om 13:09

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant