11 september 2018 om 12:32
< 1 min lezen

Mees Kees krijgt quiz bij NPO Zapp

Na vier films en een tv-serie krijgt de fictieve schoolmeester Mees Kees, gespeeld door acteur Leendert de Ridder, nu ook zijn eigen spelshow. De Mees Kees Kwis is vanaf 6 oktober te zien op NPO Zapp, meldt AVROTROS.

In de show neemt iedere week een schoolklas het tegen zichzelf op. De groep wordt in tweeën gesplitst en moet grappige kennisvragen beantwoorden, sportieve opdrachten doen en goed opletten tijdens de les. In het programma keren ook andere bekende figuren terug. Sanne Wallis de Vries pakt haar rol als schoolhoofd op en Jochen Otten is te zien als gymleraar meester Hank.

Het figuur Mees Kees is gebaseerd op de gelijknamige boekenreeks van Mirjam Oldenhave. Sinds 2017 wordt de rol gespeeld door De Ridder. Hij nam het stokje over van Willem Voogd.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Twee leerlingen gewond tijdens schoolreisje door vooruitrollende bus

    Vandaag om 13:46
    • Basisonderwijs

    Scholen zijn tegen meldplicht bij intimidatie en ernstig pestgedrag

    Vandaag om 12:57

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht