27 juni 2012 om 11:24
< 1 min lezen

Luxeverzuim zomervakantie: mogen kinderen eerder van of later terug naar school?

 

DEN HAAG - De zomervakantie staat voor de deur. Maandag 30 juni 2012 begint voor leerlingen in de regio Zuid de zomervakantie. Daarna volgen de regio Midden-Nederland en de regio Noord.

 

Vorig jaar hielden bijna 6.500 ouders hun kinderen één of meer dagen vóór het begin van de zomervakantie thuis of reisden zij voor die datum af naar hun vakantiebestemming.

Mag men een kind eerder van school halen omdat men daardoor bijvoorbeeld geld bespaart op de aanschaf van vliegtickets? En mag men een dag langer op de camping blijven om fileproblemen te voorkomen?

Deze en andere vragen over luxeverzuim kunnen ouders stellen aan het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Dat kan telefonisch via de informatielijn van de Rijksoverheid (0800-8051), via Twitter (@MinOCW) of via Facebook (www.facebook.com/ministerieocw).

Via Rijksoverheid.nl

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    SCOPE Scholengroep lanceert integrale aanpak tegen agressie in het onderwijs

    Gisteren om 14:19
    • Docenten

    Week van Dyslexie: wat is dyslexie en hoe herken je het?

    Gisteren om 13:00

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant