20 juli 2018 om 14:41
< 1 min lezen

Het College voor Toetsen en Examens heeft een nieuwe directeur

Per 1 september start dr. Marc Spierings als directeur van het bureau van het College voor Toetsen en Examens. Hij volgt Geert van Lonkhuyzen op die bestuurder wordt van drie scholen in Friesland. Dit meldt CvTE.

Spierings is sinds 2007 werkzaam bij de Inspectie van het Onderwijs, waarvan de laatste acht jaar als afdelingshoofd po/vo van de directie Rekenschap en Juridische Zaken. In deze functie was hij verantwoordelijk voor het financieel toezicht op het funderend onderwijs. Daarvoor werkte hij onder meer als inspecteur, waarbij hij het toezicht hield op de kwaliteit van examinering. Spierings is dan ook bekend met het werkterrein en heeft een uitgebreide kennis van het veld.

Collegevoorzitter Pieter Hendrikse ziet uit naar een goede samenwerking en verwacht met Marc Spierings een verbinder in huis te hebben die het voortdurende gesprek tussen overheid en werkveld levend weet te houden.

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Universiteit Twente schrapt cum laude promoveren vanwege ongelijkheid

    7 november 2025 om 08:45
    • Docenten

    Cao-akkoord voor het primair- én voortgezet onderwijs

    6 november 2025 om 14:19

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant