4 juli 2014 om 13:31
< 1 min lezen

Directie weg bij De Troubadour

Directeur van kindcentrum De Troubadour in Eindhoven, Gerard Grondhuis, stapt op. Op 2 juli werd bekend dat een besluit van het bestuur om docenten over te plaatsen leidde tot onrust onder de ouders van leerlingen. De adjunct is ziek en De Troubadour zit daarom nu zonder directie. Dit meldt het Eindhovens Dagblad.  

Grondhuis geeft aan dat een verschil van inzicht met de medezeggenschapsraad (mr) over de toekomstige koers van de school de reden is voor zijn opstappen. In een brief aan de ouders en leerlingen schrijft hij: “De schoolontwikkeling en de persoonlijke doelen hebben mij doen besluiten het schoolbestuur te vragen voor een opvolger te zorgen.”
 
Grondhuis neemt vrijdag afscheid. Dit betekent dat het kindcentrum zonder directie zit. De adjunct-directeur zit al een jaar wegens gezondheidsproblemen thuis. 
 
© Nationale Onderwijsgids  
 

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Brand in basisschool Winschoten ontstaan door vuurwerk

    Vandaag om 13:43
    • Basisonderwijs

    Basisschool en schoolplein voor de rest van het jaar verboden toegang voor Friese oma

    Vandaag om 12:51

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht