Docent Pascal Cuijpers brengt vijfde boek uit: Alles van waarde is weergaloos!
6 augustus 2024 om 08:06
< 1 min lezen

Docent Pascal Cuijpers brengt vijfde boek uit: Alles van waarde is weergaloos!

Docent beeldende vorming Pascal Cuijpers heeft een nieuw boek uitgebracht. In ‘Alles van waarde is weergaloos! – Een (ver)andere)nde) blik op het onderwijs en onze maatschappij, in woord en tekening’ heeft Cuijpers zijn columns gebundeld. En het bijzondere is: zijn leerlingen maakten de illustraties bij de verhalen. 

Cuijpers is naast docent beeldende vorming ook columnist, voor onder meer de Nationale Onderwijsgids. Hij schrijft ook opiniestukken en gedichten voor diverse media en heeft zijn werken genomineerd zien worden voor De Gouden Pen en de Fons van Wieringen Prijs. Eerder schreef hij de boeken ‘Leraren hebben meer vakantie dan mensen die werken’, ‘Leraren zijn net echte mensen’, ‘Woordenwisseling’ en ‘Heeft u hier een cursus voor moeten volgen?’.

Bijzondere samenwerking

In ‘Alles van waarde is weergaloos’ is hij een bijzondere samenwerking met zijn leerlingen aangegaan, wat het een creatief en onderscheidend onderwijsboek maakt. Cuijpers gaat in op opvallende veranderingen, beslissingen en vernieuwingen in de onderwijssector. Het boek is interessant voor iedereen die ooit op school heeft gezeten en onderdeel is van de maatschappij.

Lezen? ‘Alles van waarde is weergaloos’ is te koop via deze link.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Onderwijsministers Koen Becking en Gouke Moes door de koning beëdigd

    5 september 2025 om 13:12
    • Voortgezet Onderwijs

    Onderwijsminister Moes zegt sorry voor tweet over regenboogzebrapad

    5 september 2025 om 12:17

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland