26 februari 2021 om 12:30
< 1 min lezen

Week van het geld online: 22 tot en met 26 maart

Van 22 tot en met 26 maart 2021 wordt voor de 10e keer de Week van het geld gevierd, een initiatief van het platform Wijzer in geldzaken. Onder het motto ‘jong geleerd is oud gedaan’ wil het platform kinderen en jongeren voorbereiden op financiële redzaamheid in de toekomst. Dit meldt het ministerie van Onderwijs.

De Week van het geld is een belangrijke aanjager voor het structureel stimuleren van financiële vaardigheden van kinderen en jongeren, zowel op school als thuis.
 
Tijdens de Week van het geld vinden verschillende activiteiten plaats om kinderen en jongeren te leren omgaan met geld. Studio Week van het geld zendt dagelijks online content uit om te gebruiken in de klas. Ook is er lesmateriaal beschikbaar voor het basisonderwijs, (voortgezet) speciaal onderwijs, voortgezet onderwijs en mbo.
 
Op de website www.weekvanhetgeld.nl is meer informatie en lesmateriaal te vinden.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Basisonderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Basisonderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland