Taalcoaches gezocht voor Taalhuis in de Bibliotheek van Warmond
7 juni 2024 om 13:19
< 1 min lezen

Taalcoaches gezocht voor Taalhuis in de Bibliotheek van Warmond

Altijd al taalcoach willen worden? Het Taalhuis van de Bibliotheek Bollenstreek zoekt vrijwilligers die de functie van taalcoach willen vervullen. Als coach help je mensen uit de Bollenstreek met het leren van de Nederlandse taal. Dit kan door middel van samen lezen en schrijven, maar vooral ook door te praten met elkaar. Dat meldt de Bollenstreekomroep.

Als taalcoach spreek je wekelijks af met mensen die de Nederlandse taal moeilijk vinden. In de Bibliotheek Bollenstreek kunnen jullie dan samen oefenen, maar jullie kunnen bijvoorbeeld er ook op uit om spelenderwijs de Nederlandse taal te leren. Als coach help je mensen met hun taalvaardigheid, zelfredzaamheid en zelfvertrouwen.

Meer informatie over het taalcoachtraject 

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via de website van de bibliotheek. Daar is ook meer informatie over het taalcoachtraject te vinden.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Cursussen

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Cursussen

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland