24 juli 2019 om 08:43
< 1 min lezen

Summer school door JSCU van AIVD en MIVD begonnen

De Summer school door de Joing Signit Cyber Unit (JSCU) van de AIVD en MIVD is begonnen. Tijdens deze Summer school wordt een kijkje genomen in het werk beide organisaties en de kans geboden hiervan te leren. Dit meldt het ministerie van Defensie.

Deelnemers zijn van maandag 22 juli tot en met maandag 26 juli te gast bij de Militaire Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (MIVD) op een geheime locatie in het oosten van het land. Van maandag 29 juli tot en met vrijdag 2 augustus zijn zij welkom bij de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD), eveneens op een geheime locatie, maar dan in de regio Den Haag.
 
In de 1e week krijgen participanten alle informatie om goed te kunnen presteren tijdens de 2e week. Tijdens de hele Summer school geven medewerkers van AIVD en MIVD presentaties en kan met hen kennis worden gemaakt.
 
Door: Nationale Onderwijsgids
 
 
 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Onderwijsinspectie wil betere scholing voor zij-instromers binnen het mbo

    Vandaag om 11:29
    • Cursussen

    Voormalig rijinstructeur Kamps strijdt tegen gebiedsverbod CBR

    Gisteren om 14:34

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht