28 mei 2020 om 10:54
< 1 min lezen

Staatsexamens Nt2 gaan weer voorzichtig van start

Vanaf 15 juni 2020 gaat de afname van de Staatsexamens Nt2 voorzichtig weer van start. Kandidaten die zich hadden aangemeld voor een examen in maart, april of mei krijgen voorrang voor een examenplaats. Zij ontvangen hierover een bericht van DUO. Dit meldt Het College voor Toetsen en Examens.

Op de examenlocaties wordt rekening gehouden met de RIVM-richtlijnen, zodat het afnemen van de examens op een veilige manier kan gebeuren. Dit betekent ook dat er per examenafname minder kandidaten mee kunnen doen, om de 1,5 meter afstand te kunnen bewaren.
 
Vanwege het coronavirus zijn verschillende examens en toetsen afgelast dan wel uitgesteld. Zo ging de eindtoets voor groep 8 en de centrale examens voor het voortgezet onderwijs niet door. 
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Ouderenzorginstellingen Utrecht gaan ongeschoold zorgpersoneel trainen

    16 januari 2026 om 10:01
    • Cursussen

    Nieuwe online cursus moet wiskundekloof bij eerstejaars UT verkleinen

    15 januari 2026 om 11:28

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht