16 juli 2019 om 09:04
< 1 min lezen

Slimste mens trapt af met 1,4 miljoen kijkers

De slimste mens blijft een ongekende tv-hit. Het vijftiende seizoen van de kennisquiz is maandag op NPO 2 begonnen met meer dan 1,4 miljoen kijkers, zo blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek.

De start trok meer kijkers dan de aftrap van de vorige seizoenen. Afgelopen winterreeks begon in december met 1,3 miljoen kijkers en vorig jaar zomer zaten er ruim 1,1 miljoen mensen klaar voor een nieuwe serie waarin BN’ers en iets minder bekende BN’ers hun kennis testen onder leiding van presentator Philip Freriks en jurylid Maarten van Rossem. In de eerste aflevering bleek SLAM-dj Bram Krikke de ‘slimste’. Taarten van Abel-presentator Siemon de Jong viel af.

De slimste mens was op primetime het best bekeken programma. MAX Vakantieman op NPO 1 volgde met bijna 1,3 miljoen kijkers terwijl naar Chateau Meiland op SBS6 794.000 mensen keken.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Fier organiseert cursus over mensenhandel

    Gisteren om 13:10
    • Cursussen

    Onderwijsinspectie wil betere scholing voor zij-instromers binnen het mbo

    Gisteren om 11:29

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht