6 december 2012 om 15:25
< 1 min lezen

Samenwerkingsverband Tieto en Beeckestijn Business School

LEUSDEN – Beeckestijn Business School uit Leusden heeft een samenwerkingsverband ondertekend met Tieto Digital Business Consulting (DBC) uit Amersfoort. De twee partijen gaan kennis en ervaringen delen.

Tieto gaat de samenwerking aan omdat Beeckestijn Business School volgens de consultant een trendsetter is in kennisontwikkeling op het gebied van marketing, CRM, digital en social media. Bovendien hebben ze  belangrijke en inspirerende docenten in hun netwerk, aldus Commercial Director Enrico Pruis van Tieto.

De samenwerking is voor de Beeckestijn Business School interessant omdat ze haar studenten graag in contact brengt met de enorme kennis op het gebied van omni-channel klantinteractie. Volgens Hans Molenaar, directeur Beeckestijn Business School, is het een goede en logische match.

Tieto gaat ook enkele kennissessies inhoudelijk invullen en de studenten krijgen toegang tot de vele internationale onderzoeken en whitepapers die de Tieto-bibliotheek telt. Tijdens bedrijfsbezoeken worden praktische ervaringen gedeeld.

© Nationale Onderwijsgids / Jannes Oosterveld

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Cursussen

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Cursussen

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland