16 mei 2013 om 18:05
< 1 min lezen

Open Dag bij nieuwe vestiging Instituut Maltha

ZEIST – Instituut Maltha heeft haar intrek genomen in een nieuwe vestiging te Zeist en nodigt alle geïnteresseerden uit voor hun Open Dag. Het interieur en de inrichting zijn mede ontworpen door de leerlingen zelf, wat de vestiging aan de Utrechtseweg nog meer als een thuis moet laten aanvoelen.

Voorheen was het instituut gevestigd aan de Kerkweg, maar met de verhuizing heeft Maltha een centrale ligging gekregen voor haar leerlingen. Bijzonder in het nieuwe pand is dat iedere leerling een eigen verstelbare stoel heeft en er ter ontspanning palmbomen zijn geplaatst in de lounge. 

Belangstellenden zijn zaterdag 15 juni uitgenodigd op de Utrechtseweg 92, tussen 10.00 en 17.00uur om het nieuwe pand te komen bekijken. 
 
© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Cursussen

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Cursussen

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland