27 september 2018 om 16:11
< 1 min lezen

NRO-congres Samen op Koers: met onderzoek onderwijs vernieuwen

Op 31 oktober vindt het NRO-congres Samen op Koers plaats. Het is de vierde editie van het congres Dit jaar is het thema: met onderzoek onderwijs vernieuwen. Dit meldt LECSO.

Het congres is niet alleen bedoeld voor professionals die lesgeven op of leiding geven aan een school.  Ook medewerkers kwaliteitszorg, intern begeleiders, ontwikkelaars van leermiddelen en onderzoekers zijn uitgenodigd. Op het programma staan in totaal 30 workshops, waarvan een deel gericht is op een afzonderlijke onderwijssector en een deel waarin onderwerpen sectoroverstijgend worden besproken. Centraal staat de vraag hoe onderzoek (nog meer) van waarden kan zijn voor het onderwijs.

Het congres vindt plaats bij Media Plaza in Jaarbeurs Utrecht op woensdag 31 oktober. Deelname kost 75 euro (25 euro voor studenten). Meer informatie en aanmelden via www.nro-congres.nl.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Scholieren krijgen verkeerscursus en leren alles over de fatbike en elektrische fiets

    Gisteren om 13:09
    • Cursussen

    Duizenden rijexamens uitgesteld vanwege winterse omstandigheden

    9 januari 2026 om 11:31

Aankomende evenementen

14 Jan
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel
19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland