13 augustus 2025 om 10:00
< 1 min lezen

Gratis wakzwemcursus voor kinderen en ouders in Lopik

Zwembad Lobeke in Lopik biedt op zaterdag 23 en 30 augustus een gratis wakzwemcursus aan voor kinderen uit de gemeente. De cursus, die plaatsvindt tussen 08:00 en 10:30 uur, is bedoeld voor basisschoolleerlingen die minimaal hun A-diploma hebben behaald. Een ouder mag ook deelnemen. Dit meldt het Algemeen Dagblad.

De cursus bestaat uit 10 minuten theorie en 20 minuten praktijk per deelnemer. Professionele duikers leren de deelnemers hoe ze zich in veiligheid kunnen brengen als ze door het ijs zakken.

Dankzij de steun van Stichting Vrienden van Lobeke blijft de cursus gratis beschikbaar. Vorig jaar was de cursus een groot succes.

Inschrijven voor de cursus

De wakzwemlessen worden gegeven in Zwembad Lobeke aan de Churchilllaan 21 in Lopik. Geïnteresseerden kunnen zich inschrijven bij de kassa van het zwembad, telefonisch of via e-mail naar zwembad@lopik.nl. Let op: er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

Door: Nationale Onderwijsgids / Fleur Zomer

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Horecaondernemers investeren in huidige medewerkers met online bijscholing

    4 december 2025 om 15:19
    • Cursussen

    Tijdens politiecontrole van rijscholen vijf mensen positief getest op THC

    3 december 2025 om 11:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant