Maarten van Rossem gaat jurylidmaatschap bij Slimste Mens missen
3 oktober 2023 om 10:34
< 1 min lezen

Maarten van Rossem gaat jurylidmaatschap bij Slimste Mens missen

Maarten van Rossem gaat zijn jurylidmaatschap bij De Slimste Mens missen als hij eind 2024 afscheid neemt van het programma. Dat vertelde de 79-jarige historicus maandag in talkshow Op1.

“Jazeker, het is ontzettend leuk om te doen”, aldus Van Rossem. “Het is een uitje, het is net alsof je poffertjes gaat eten.” Toch komt de historicus niet terug op zijn besluit. Na het winterseizoen 2024-2025 neemt de iconische eenmansjury afscheid van de kennisquiz.

Mensen te sarren 

Eerder speculeerde Van Rossem nog dat hij tot zijn honderdste de taak van eenmansjury zou willen blijven uitvoeren. Maar dit deed hij vooral om de mensen die een hekel aan hem hebben te sarren, erkent hij nu. Hij heeft toch besloten, zoals hij eerder zei, het programma vaarwel te zeggen als presentator Philip Freriks ermee stopt.

Opvolger 

Het is nog niet bekend wie Van Rossem gaat vervangen. Freriks wordt opgevolgd door Herman van der Zandt.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Firda start opleiding tot doktersassistent voor volwassenen

    16 december 2025 om 13:42
    • Cursussen

    Dit woord is gekozen tot het Van Dale Woord van het Jaar 2025

    16 december 2025 om 08:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant