3 juni 2019 om 15:24
< 1 min lezen

13 juni: Dag van de Medezeggenschap in teken van kwaliteitsafspraken

Op 13 juni 2019 vindt de jaarlijkse ‘Dag van de Medezeggenschap’ plaats voor het hoger onderwijs. Dit jaar staat de dag in het teken van de Kwaliteitsafspraken. Dit meldt Vereniging Hogescholen.

Het afgelopen jaar is er door alle hogeronderwijsinstellingen gewerkt aan hun Kwaliteitsafspraken. Eén jaar na het sectorakkoord maken de Vereniging Hogescholen, VSNU, LSVb, LOVUM, VMH en het ISO de balans hierin op en kijken naar de toekomst. Op deze medezeggenschapsdag kunnen deelnemers kennis en ervaringen uitwisselen en workshops, presentaties en discussies volgen. 
 
De bijeenkomst is bedoeld voor medezeggenschappers, bestuurders en medewerkers van hogescholen en universiteiten en vindt plaats bij Cursus- en vergadercentrum Domstad te Utrecht. Aanmelden kan via dit formulier.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Gratis cursus AI-robots programmeren moet drempel tot wereld van robotica verlagen

    2 januari 2026 om 15:46
    • Cursussen

    De Nationale Onderwijsgids wenst iedereen een gelukkig 2026!

    1 januari 2026 om 08:36

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant