13 april 2021 om 14:00
< 1 min lezen

Nick & Simon toetsen taalkennis in 10 voor Taal

Nick & Simon doen mee aan het programma 10 voor Taal, dat na twaalf jaar afwezigheid terugkomt op televisie. Het Volendamse duo neemt het in de eerste aflevering op tegen Irene Moors en Dennis van der Geest, heeft SBS6 dinsdag bekendgemaakt.

In de quiz, die vanaf 22 april te zien is op SBS6, strijden twee teams van BN’ers tegen elkaar in diverse taal- en woordspellen. Onder anderen schrijvers Kluun en Heleen van Royen, Radio 538-dj Igmar Felicia en presentatoren Klaas van Kruistum, Joris Linssen en Dennis Weening zijn in latere uitzendingen van de taalquiz te zien. Harm Edens presenteert het programma.

De quiz was sinds 1989 te zien bij diverse publieke omroepen en werd gepresenteerd door verschillende presentatoren. Robert Long was de eerste. In latere seizoenen werd het een coproductie met de Vlaamse zender VRT en werd het een strijd tussen Nederlanders en Vlamingen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Nieuwe post-HBO leert professionals slimmer beslissen met data

    Vandaag om 13:29
    • Cursussen

    Kwetsbare groepen kinderen blijven achter met het behalen van alle zwemdiploma’s

    10 november 2025 om 09:43

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht