31 augustus 2016 om 13:23
< 1 min lezen

Ministerie van Onderwijs organiseert praktijkspiegel

Het ministerie van Onderwijs wil een aantal keer per jaar een praktijkspiegel organiseren. Dit is een bijeenkomst voor leraren en schoolleiders waarin ze samen met beleidsmedewerkers van het ministerie in gesprek gaan over het onderwijsbeleid. Op 5 oktober op het ministerie van Onderwijs in Den Haag wordt de eerste praktijkspiegel georganiseerd. Dat meldt de Lerarenagenda.

Draagt dit beleid wel aan bij jouw onderwijspraktijk? En hoe kan jouw ervaring als leerkracht bijdragen aan het verbeteren daarvan? Zijn elke vragen waarover het ministerie met leraren in gesprek wil. Verder valt te denken aan het beleid rondom de lerarenbeurs of thema’s als Wetenschap en Techniek. Het ministerie wil graag weten wat leraren en schoolleiders belangrijk vinden.

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden voor de mailinglijst over de praktijkspiegel. Tijdens de eerste praktijkspiegel zal de nadruk liggen op het verkennen van problemen en bespreken van mogelijke oplossingen. Aansluitend is er een borrel met beleidsmedewerkers van het ministerie.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    AI-training noodzakelijk, maar er is meer nodig voor de arbeidsmarkt

    Gisteren om 12:08
    • Cursussen

    Rijbewijs 2026: kosten, keuringen en nieuwe regels

    24 december 2025 om 12:16

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant