30 april 2014 om 18:13
< 1 min lezen

Masterclass bedrijfskunde voor niet-bedrijfskundigen

Nyenrode Business Universiteit organiseert een kennismakingscursus bedrijfskunde. De cursus is bedoeld voor mensen die niet bedrijfskundigen zijn. De duur is twee dagen. Dit meldt Nyenrode Business Universiteit op haar website. 

De cursus is een masterclass bedrijfskunde die specifiek gericht is op niet bedrijfskundigen. Hij is ontworpen en samengesteld door hoogleraren die al jaren actief zijn en ervaringen hebben op het gebied van strategie, marketing, financiering, leiderschap, ondernemerschap en Human Resource Management (HRM). 
 
Deze zes bedrijfskundige thema’s staan dan ook centraal tijdens de opleiding. De opzet is verder interactief. Daarnaast worden de deelnemers gestimuleerd door de hoogleraren om de kennis die ze opdoen direct te verbinden met hun eigen praktijk. 
 
© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Aantal reservisten in Nederland het afgelopen jaar flink gestegen

    Vandaag om 12:39
    • Cursussen

    Deze bekende Nederlanders doen mee aan het Groot Dictee der Nederlandse Taal

    Vandaag om 11:33

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant