13 juni 2017 om 12:56
< 1 min lezen

Lerarencongres viert vijfde verjaardag

Op vrijdag 6 en zaterdag 7 oktober 2017 vindt de lustrumeditie van het Lerarencongres plaats. Voor het congres verzorgen leraren workshops, presentaties en lezingen. Ook worden de winnaars van de verkiezing Leraar van het Jaar bekendgemaakt. De aanmelding is inmiddels geopend. Dit meldt de Onderwijscoöperatie.

Het thema van dit jaar is: Vier de leraar. Een commissie van leraren uit alle sectoren heeft het volledige programma samengesteld. Leraren zelf verzorgen workshops, presentaties en lezingen. Daaromheen is een programma met muziek, sprekers, theater en andere acts. 
 
Het congres vindt plaats op ROC Midden Nederland te Amersfoort. De toegang is gratis. Via deze link kunnen tickets besteld worden voor 1 dag of voor beide dagen. Meer informatie is hier te vinden.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Basisonderwijs

    School in Rijswijk tot drie keer toe doelwit van poging tot brandstichting

    Vandaag om 09:15
    • Basisonderwijs

    De Nationale Onderwijsgids wenst iedereen een gelukkig 2026!

    Gisteren om 08:36

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant