2 juli 2014 om 15:19
< 1 min lezen

Landelijke Monitordag De Bibliotheek op school in september

Donderdag 18 september vindt de landelijke Monitordag De Bibliotheek op school plaats. De dag in congrescentrum de Witte Vosch in Utrecht is allereerst bedoeld voor leesconsulenten en monitorcoördinatoren van bibliotheken. Een adviseur van onderzoeksbureau Sardes zal de nieuwste mogelijkheden van de monitor toelichten.

De Monitor die hoort bij het leesbevorderingsprogramma De Bibliotheek op school wordt ingezet om de resultaten te meten van de samenwerking tussen bibliotheken en scholen. Deze resultaten kunnen gebruikt worden om op de scholen het leesmediaplan bij te stellen en de aanpak van het lezen aan te passen.

Kees Broekhof is senior adviseur bij Sardes en medeontwikkelaar van de Monitor De Bibliotheek op school. Hij zal de nieuwste inzichten presenteren en vraagstukken rond de mogelijkheden van de monitor bespreken. Deelname aan de landelijke dag is gratis. Aanmelden of meer informatie opvragen kan door te mailen naar Nicolien de Pater via depater@kunstvanlezen.nl.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Honderden mensen leerden levens redden tijdens Somertijd Reanimatiedag

    24 oktober 2025 om 11:13
    • Cursussen

    Nieuwegeinse jongeren uit het speciaal onderwijs fietsen na e-biketraining zelfstandig naar school

    22 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland