3 juli 2018 om 17:42
< 1 min lezen

Korte landelijke storing theorie-examens CBR voorbij

Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) heeft dinsdagmiddag korte tijd te maken gehad met een landelijke netwerkstoring. Daardoor konden even geen theorie-examens worden afgenomen. Wat de oorzaak was van de storing kon een woordvoerster niet zeggen.

Iedereen die dinsdag een afspraak heeft, komt gewoon aan de beurt. Er hoeven geen nieuwe afspraken met kandidaten te worden ingepland. Begin 2015 konden kandidaten door een ICT-storing drie dagen lang geen theorie-examen doen.

Maandag werd bekend dat bij het CBR ondanks allerlei extra maatregelen lange wachttijden blijven gelden voor praktijkexamens en het afgeven van gezondheidsverklaringen. Minister Cora van Nieuwenhuizen (Infrastructuur en Waterstaat) schreef de Tweede Kamer dat “de termijnen tot eind 2019 onder druk blijven staan”.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Kansen voor zij-instromers en arbeidsmigranten op technische arbeidsmarkt

    Gisteren om 12:35
    • Cursussen

    Rijinstructeur gewond na botsing met lesauto

    18 november 2025 om 09:23

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
23 Nov
Voorlichtingsavond ouderen Berechja College
  • Flevoland