7 januari 2014 om 12:17
< 1 min lezen

Kookworkshops op Edudelta College Barendrecht

BARENDRECHT - In februari, maart en april verzorgt kok Edwin Oudshoorn in samenwerking met het Edudelta College Barendrecht een serie kookworkshops. Daarover bericht de website van het Edudelta College Barendrecht.

Tijdens de workshops laat Oudshoorn deelnemers kennismaken met verschillende kooktechnieken. Duurzaamheid is daarbij een sleutelwoord. Zo zullen bijvoorbeeld verse, biologisch geteelde groenten worden gebruikt, onder andere groenten van het project ‘Stadslandbouw’.

De workshops zijn bedoeld voor belangstellenden binnen en buiten de school. Ze vinden plaats in de keuken van het Edudelta College Barendrecht aan de Dierensteinweg 2. Elke workshop duurt van 11.00 tot 17.00 uur. Data: 22 februari, 22 maart, 19 april.

Surf voor meer informatie naar Edudelta.nl.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Cursussen

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Cursussen

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant