Historicus Maarten van Rossem stopt pas als hij 100 is met De Slimste Mens
4 augustus 2023 om 09:42
< 1 min lezen

Historicus Maarten van Rossem stopt pas als hij 100 is met De Slimste Mens

Maarten van Rossem wil nog minstens 21 jaar door met De Slimste Mens. Pas als hij de leeftijd van 100 jaar bereikt, vindt de historicus het welletjes, zo zei hij donderdag in Shownieuws.

“Ik zag Henry Kissinger (voormalig minister van Buitenlandse Zaken in de VS, red.) in Peking en die is 100 en die maakte nog een hele vieve indruk. Hij is wel een beetje kleiner geworden, maar geestelijk is hij nog goed bij de tijd. Dus ik dacht: ‘wanneer ben ik 100?’ Dat is over 21 jaar. Dus laten we afspreken dat ik afscheid neem van De Slimste Mens over 21 jaar.”

Geruchten over een mogelijk vertrek 

Aanleiding voor zijn uitspraken waren de geruchten over een mogelijk vertrek van hem en presentator Philip Freriks bij de succesquiz. Eerder deze week zei Van Rossem al dat de suggestie dat Herman van der Zandt door KRO-NCRV is aangetrokken om Freriks te vervangen “onbeleefd” is en “bejaardendiscriminatie”.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Europese onderwijsinnovatie-awards voor vier Nederlandse organisaties

    Gisteren om 08:54
    • Cursussen

    Online Huiswerkklas maakt indruk op middelbare scholen met hoge resultaten

    15 september 2025 om 13:24

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht