13 augustus 2025 om 10:00
< 1 min lezen

Gratis wakzwemcursus voor kinderen en ouders in Lopik

Zwembad Lobeke in Lopik biedt op zaterdag 23 en 30 augustus een gratis wakzwemcursus aan voor kinderen uit de gemeente. De cursus, die plaatsvindt tussen 08:00 en 10:30 uur, is bedoeld voor basisschoolleerlingen die minimaal hun A-diploma hebben behaald. Een ouder mag ook deelnemen. Dit meldt het Algemeen Dagblad.

De cursus bestaat uit 10 minuten theorie en 20 minuten praktijk per deelnemer. Professionele duikers leren de deelnemers hoe ze zich in veiligheid kunnen brengen als ze door het ijs zakken.

Dankzij de steun van Stichting Vrienden van Lobeke blijft de cursus gratis beschikbaar. Vorig jaar was de cursus een groot succes.

Inschrijven voor de cursus

De wakzwemlessen worden gegeven in Zwembad Lobeke aan de Churchilllaan 21 in Lopik. Geïnteresseerden kunnen zich inschrijven bij de kassa van het zwembad, telefonisch of via e-mail naar zwembad@lopik.nl. Let op: er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

Door: Nationale Onderwijsgids / Fleur Zomer

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Cursussen

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Cursussen

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant