25 januari 2017 om 13:26
< 1 min lezen

D66: ‘Extra geld nodig voor bijscholen verpleegkundigen’

Verpleegkundigen hebben bijscholing en extra ondersteuning nodig, vindt D66. Daarom wil de partij 400 miljoen euro extra per jaar uitgeven aan bijscholing en de inzet van extra verzorgenden en verpleegkundigen. Dat meldt BN de Stem.

De werkdruk neemt toe, en tegelijkertijd wordt de zorgvraag steeds complexer. Hoewel verpleegkundigen hun werk goed uitvoeren, hebben zij bijscholing en extra medewerkers nodig om hun werk goed te blijven doen, meent D66-Kamerlid Vera Bergkamp.

De partij vraagt ook aandacht voor de onnodige en onzinnige regels waar zorgmedewerkers op dit moment mee te maken hebben. Om betere zorg te kunnen verlenen aan de patiënt, zouden veel van deze regels losgelaten moeten worden.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Zuyd Hogeschool komt met 10-weekse hbo-modules voor werkende Limburgers

    Gisteren om 13:42
    • Cursussen

    Twaalf rijexamens uitgesteld omdat wegen lokaal te glad zijn

    Gisteren om 13:34

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant