18 oktober 2013 om 13:26
< 1 min lezen

Cursus en training voor kinderen in Baarn

BAARN - In Baarn kunnen basisschoolleerlingen dit najaar deelnemen aan twee cursussen: een cursus 'Mindmappen voor Kids' (groep 5-8) en de Cito-training (groep 8). Dat meldt Dichtbij.nl.

De cursus ‘Mindmappen voor Kids’ start op 2 november. Deze cursus wordt gegeven op woensdagochtend en zaterdagmiddagen. Zes weken lang wordt gewerkt aan de hand van de technieken van Tony Buzan, de grondlegger van de mindmap.

De Cito-training is bedoeld voor leerlingen van groep 8 die in februari de Cito-toets maken. Deze training start op 18 november.

De cursus en de training gaan alleen door bij voldoende aanmeldingen. Vooraf aanmelden is vereist. Aan deelname zijn kosten verbonden. Surf voor meer informatie naar RTpraktijkbaarn.nl.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Basisonderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Basisonderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland