13 juni 2018 om 16:26
< 1 min lezen

CNV thema-avond over internationalisering in het onderwijs

Vakbond CNV Onderwijs organiseert op woensdag 20 juni een thema-avond over internationalisering in het onderwijs. De avond is ook toegankelijk voor niet-leden van de vakbond. Medewerkers van Nuffic, de Nederlandse organisatie voor onderwijsinternationalisering zullen presentaties geven. Ook de visienota waar de minister van onderwijs nu aan werkt zal ter sprake komen. Dit meldt CNV Onderwijs.

Internationalisering bevordert de professionalisering van docenten en is daarnaast bevorderend voor de ontwikkeling van de onderwijskwaliteit om jongeren voor te bereiden op de internationale en interculturele samenleving waarin ze opgroeien. Internationalisering in het onderwijs gaat echter niet vanzelf. Op de thema-avond is er daarom aandacht voor de problemen waar onderwijsprofessionals tegen aanlopen.

Aanmelden voor de thema-avond kan door een mail te sturen naar hogeronderwijs@cnv.nl . Meer informatie over het programma op www.onderwijsconnectief.nl

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Muziekschool Waterland maakt zich op voor grote verhuizing

    Vandaag om 11:56
    • Cursussen

    Kansen voor zij-instromers en arbeidsmigranten op technische arbeidsmarkt

    Gisteren om 12:35

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
23 Nov
Voorlichtingsavond ouderen Berechja College
  • Flevoland