5 maart 2013 om 13:23
< 1 min lezen

Bijscholingprogramma over dementie

VENLO - Omdat De Zorggroep in Noord-Limburg constateerde dat haar medewerkers te weinig wisten over ziektebeelden en over het verloop van de ziekte dementie werd de hulp ingeroepen van ROC Nijmegen bij het ontwikkelen van een bijscholingsprogramma over dementie, zo meldt het Nationaal Programma Ouderenzorg (NPO).

Het project Deskundigheidsbevordering bij dementie, dat gericht is op de kennis, vaardigheden en houding van de werknemers tegenover cliënten, is inmiddels afgerond.

Het programma had verder als doel de samenwerking te verbeteren, waarbij niet alleen ketenzorg tussen verschillende aanbieders moet worden georganiseerd, maar dat ook binnen een organisatie een goede samenwerking tussen de verschillende medewerkers of afdelingen van groot belang is.

Inmiddels zijn de eerste tweehonderd medewerkers geschoold. De bedoeling is dat de komende drie jaar in totaal ongeveer vijfduizend medewerkers met dit programma bijscholing zullen krijgen.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van cursussen
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Cursussen

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Cursussen

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland