21 juni 2017 om 12:32
< 1 min lezen

Auteursbond organiseert eerste Dag van de Educatieve Auteur

Op 11 november vindt in Amersfoort voor het eerst de Dag van de Educatieve Auteur plaats. Organisator de Auteursbond wil met een speciaal evenement schrijvers van educatief materiaal in de schijnwerpers zetten. De dag is dan ook in de eerste plaats bedoeld voor auteurs maar ook uitgevers, redacteuren, docenten en professionals uit verwante beroepsgroepen zijn welkom. Tijdens de lezingen en workshops op het evenement staat leren en ontmoeten centraal. Dit melden Leesplein en de Auteursbond.

Voor goed onderwijs is goed lesmateriaal cruciaal. Door onder meer de digitalisering verandert de de vraag naar educatief materiaal snel. Toch is er maar weinig aandacht voor het werk dat educatieve schrijvers verrichten en wat daarbij komt kijken. De Auteursbond wil dit veranderen door een speciale dag te organiseren.

Tijdens het evenement zullen gastsprekers en workshopleiders de ontwikkelingen in het vakgebied laten zien. Hoogleraar Onderwijspsychologie Paul Kirschner is hoofdspreker van de dag. De veelgelezen auteur van wetenschappelijke publicaties, columns en boeken is deskundige in onderwijsontwerp en leerprocessen.

Meer informatie op http://educatieveauteurs.auteursbond.nl.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Keuringsplicht voor Nederlandse jongeren mogelijk over een tijdje ingevoerd

    Gisteren om 11:37
    • Cursussen

    Zwemleraar Sint-Oedenrode blijft tijdens onderzoek zedenzaak zestig dagen langer vastzitten

    13 november 2025 om 08:49

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht