18 november 2019 om 11:59
< 1 min lezen

12 februari 2020: startconferentie ‘Naar inclusiever onderwijs’

Op 12 februari 2020 vindt in Bussum de landelijke startconferentie van het praktijkplatform ‘Naar inclusiever onderwijs’ plaats. Dit platform pleit ervoor dat alle kinderen in hun eigen buurt samen naar een reguliere school kunnen, dus ook kinderen die ondersteuning nodig hebben. Dit meldt VOS/ABB.

Tijdens de conferentie worden praktijkvoorbeelden van inclusiever onderwijs besproken. Ook zijn er workshops voor verschillende groepen, zoals schoolbestuurders, schoolleiders, mensen van samenwerkingsverbanden voor passend onderwijs, docenten, leraren en ouders. 
 
De conferentie zal geopend worden door minister Arie Slob. Hij gaat met de initiatiefnemers van het platform in gesprek en ook met de minister van Gehandicaptenzaken Rick Brink. Er werken tevens internationale experts op het gebied van inclusief onderwijs mee aan de conferentie. 
 
Deelname aan de conferentie bedraag 195 euro per persoon. Meer informatie is hier te vinden.
 
Door: Nationale Onderwijsgids
 
 

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Basisonderwijs

    Honderden leerlingen versturen weer kerstkaarten naar eenzame ouderen tijdens jaarlijkse actie

    Vandaag om 12:00
    • Basisonderwijs

    Steeds meer docenten met een WW-uitkering terwijl het lerarentekort nog niet is afgenomen

    Vandaag om 10:27

Aankomende evenementen

09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk