23 januari 2013 om 10:46
< 1 min lezen

Zwolse studenten trainen goudvissen

ZWOLLE - Is een goudvis te trainen? Dat hebben studenten van de opleidingen Wildlife en Dierverzorging van De Groene Welle onderzocht in het kader van de leeractiviteit 'Positive Reinforcement Training'. Daarover bericht de website van de Zwolse onderwijsinstelling.

De studenten volgden een workshop en lessen van Marco Westerhof (Wildworld BV), die hen voorzag van theoretische kennis.

Vervolgens stelden de studenten een omvangrijk trainingsprogramma op. Daarna gingen ze hun goudvissen trainen.

De goudvissen, die luisteren naar ludieke namen als Vis(stick) en Guppy, werden bijvoorbeeld getraind om een limbo of slalom uit te voeren.

Dankzij de leeractiviteit konden de studenten in de praktijk ervaren wat er zoal voor nodig is om dieren, in dit geval dus goudvissen, te trainen. Kennis die hen in de toekomst van pas kan komen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Verpleegkundestudenten uit Kampen nemen voor de vierde keer woonzorgcentrum in Assen over

    Vandaag om 10:21
    • MBO

    Duurzaamste mbo-instellingen 2025 bekroond tijdens Symposium Duurzaam Denken & Doen

    Vandaag om 08:47

Aankomende evenementen

09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel