24 december 2012 om 12:05
< 1 min lezen

Burgemeester Gilze en Rijen klopt aan in Den Haag

RIJEN - De Tweede Kamer moet meer geld op tafel leggen om de schoolgaande kinderen van het asielzoekerscentrum in Gilze te kunnen blijven opvangen. Dat heeft burgemeester Jan Boelhouwer van de gemeente Gilze en Rijen de politici in Den Haag laten weten. Daarover bericht de website van BN DeStem.

Het aantal kinderen op het asielzoekerscentrum zal naar verwachting de komende tijd sterk stijgen. Tot dusver kunnen ze gratis terecht op middelbare scholen in de gemeente, maar het is de vraag of dat na de grotere toestroom van kinderen uit het centrum nog steeds mogelijk is.

Boelhouwer is van mening dat Den Haag de teldatum minder strikt moet hanteren. Nu geldt dat middelbare scholen geen vergoeding krijgen voor leerlingen die zich na 1 oktober inschrijven op een school.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Onderwijsministers Koen Becking en Gouke Moes door de koning beëdigd

    5 september 2025 om 13:12
    • Voortgezet Onderwijs

    Onderwijsminister Moes zegt sorry voor tweet over regenboogzebrapad

    5 september 2025 om 12:17

Aankomende evenementen

08 Sep
Basisopleiding Zorgcoördinator / Ondersteuningscoördinator
  • Utrecht
22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht