27 augustus 2018 om 13:44
< 1 min lezen

Zomervakantie weer voorbij voor leerlingen in regio Midden Nederland

De zomervakantie is weer voorbij voor scholieren in het midden van Nederland. Leerlingen in het zuiden gaan alweer een week naar school. Het noorden van het land mag nog een week genieten van de vakantie. Dit meldt RTL Nieuws.

Na zes weken vakantie mogen scholieren in de provincies Utrecht, Zuid-Holland en in delen van Gelderland weer in de schoolbanken plaatsnemen. Het is de tweede regio waar het nieuwe schooljaar begint. Scholieren in Zeeland, Noord-Brabant, Limburg en een aantal Gelderse gemeenten gaan alweer een week naar school.

Leerlingen in het noorden van Nederland (Noord-Holland, Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en Flevoland) zijn nog 1 week vrij. Daarna is het nieuwe schooljaar overal in Nederland een feit.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Brand in basisschool Winschoten ontstaan door vuurwerk

    16 januari 2026 om 13:43
    • Basisonderwijs

    Basisschool en schoolplein voor de rest van het jaar verboden toegang voor Friese oma

    16 januari 2026 om 12:51

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht