12 augustus 2015 om 11:59
< 1 min lezen

Website basisschool Geldrop eindelijk pornovrij

Bezoekers van de oude website van een basisschool in Geldrop krijgen niet langer expliciete foto's en filmpjes te zien. Na klachten van ouders ontdekte de school dat het voormalige internetdomein was opgekocht door een pornosite. De school kondigde juridische stappen aan om de site uit de lucht te halen. Dit meldt het AD.

In 2013 veranderde de basisschool van naam. De Windroos werd De Vlinder. Met de naamsverandering zegde de school ook het internetadres van de oude website op. Ouders kwamen daarna tot hun schrik tot de ontdekking dat ze op een pornosite terecht kwamen wanneer ze het oude adres opzochten in Google. Ook het schoolbestuur reageerde geschrokken.

Aanvankelijk leek er niets aan het misbruik van de site gedaan te kunnen worden. Tevergeefs probeerden de schoolleiding en sitebeheerder met de nieuwe eigenaar van de site in contact te komen; een hostingbedrijf uit Leeuwarden op naam van een 24-jarige man. Inmiddels lijkt het toch gelukt te zijn om de problemen op te lossen. Op het internetadres is gewoon weer de oude website van De Windroos zichtbaar.

© Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Wat kunnen leraren doen bij twijfels over kindermishandeling?

    Vandaag om 09:18
    • Basisonderwijs

    Onderzoek TNO: één op de 12 kinderen groeit op in energiearmoede

    Vandaag om 08:51

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht