29 november 2012 om 09:25
< 1 min lezen

Vlagvertoon bij basisschool Wagenborgen

WAGENBORGEN - Christelijke basisschool De Blinke in Wagenborgen en haar nevenvestiging De Bron staan na een zwakke periode weer onder normaal basistoezicht van de Inspectie van het Onderwijs. Daarom wapperde maandag bij De Blinke de vlag. Dat meldt de website van Provincie Groningen.

Het heuglijke feit werd gevierd met een feestelijke bijeenkomst. Gedeputeerde Marianne Besselink hees samen met algemeen directeur Geert Meijer van Noordkwartier, waaronder de twee scholen vallen, de vlag in top.

Provincie Groningen en het Rijk hebben voor 2012 tot en met 2014 geld beschikbaar gesteld om het basisonderwijs in de provincie te verbeteren. Met het geld uit dit Kwaliteitsfonds Basisonderwijs wordt beoogd het aantal zwakke en zeer zwakke Groninger basisscholen te verminderen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Oud-leraar basisschool Valkenburg moet vijf jaar de cel in vanwege verkrachting leerlinge

    Vandaag om 09:31
    • Basisonderwijs

    Kindcentrum in Oranjewoud is nog niet eens af, maar wint nu al een Europese prijs

    Vandaag om 08:55

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant