23 juli 2024 om 10:53
< 1 min lezen

Vernielingen en overlast bij basisschool SpringWijs in Delft

Basisschool SpringWijs in Delft was het toneel van vernielingen en baldadigheid op zondagavond. De politie ontving meldingen over inbraak en personen op het dak van de school. Dit meldt het AD. De school in Delft is niet de eerste basisschool die te kampen heeft met vernielingen. Ook een school in Barneveld werd zondagavond vernield.

Na de eerste melding rond half acht ’s avonds, reageerde de politie snel door ter plaatse te gaan met een hondengeleider en de sleutelhouder van de school. Bij aankomst bleken de verdachten al verdwenen, maar de schade was zichtbaar.

Herhaaldelijke overlast

Later die avond, rond kwart over tien, waren er opnieuw geluiden van personen op het dak en in de gymzaal. De politie keerde terug en zag drie jongens wegrennen richting de Vossenlaan.

Onderzoek en oproep tot getuigen

De politie heeft de buurtpreventie en de school ingelicht en voert buurtonderzoek uit. Ze zijn ook op zoek naar getuigen of buurtbewoners die beelden of informatie kunnen verstrekken om de daders op te sporen.

Door: Nationale Onderwijsgids / Fleur Zomer

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Kinderen ontdekken hun politieke voorkeur met de Kidsweek Kieswijzer

    Vandaag om 13:22
    • Basisonderwijs

    OBS De Schuthoek in Hoogeveen haalt met sponsorloop geld op voor Spieren voor Spieren

    Vandaag om 09:19

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant