17 juli 2012 om 22:32
< 1 min lezen

Verdachte fatale steekpartij school gepakt

ROTTERDAM (Novum) - De 42-jarige man die wordt verdacht van een fatale steekpartij in een school in Rotterdam is aangehouden. Hij werd maandag opgepakt in Antwerpen als verdachte van een ander misdrijf. Dinsdag bleek dat het om de 42-jarige verdachte van de steekpartij ging. Nederland gaat België vragen de man uit te leveren, meldt de politie dinsdag.

De steekpartij bij de Augustinusschool kostte vorige maand een 30-jarige vrouw het leven. Een vrouw van 29 jaar, de ex-vriend van de verdachte, raakte gewond.

Na een tevergeefse klopjacht gaf de politie een opsporingsbericht uit met de waarschuwing dat de man mogelijk een mes bij zich heeft en gewelddadig kan zijn. Ook werd gemeld dat hij mogelijk in het buitenland verbleef.

De steekpartij op 22 juni volgde op een ruzie die de man op straat had met zijn 29-jarige ex-vrouw. Een 30-jarige vriendin die haar probeerde te helpen, werd door de man doodgestoken.

Het OM in Rotterdam heeft tienduizend euro uitgeloofd voor de gouden tip. Of die wordt uitgekeerd, is onbekend.

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Leerkrachtondersteuner uit Helmond moet zich voor rechter verantwoorden in grote misbruikzaak

    Vandaag om 12:52
    • Basisonderwijs

    Tweede Kamer: gelijke behandeling gaat boven de vrijheid van onderwijs

    Vandaag om 09:39

Aankomende evenementen

09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk