10 september 2012 om 10:18
< 1 min lezen

Start Zabuki Kinder Science en Techniek Café in Enschede

ENSCHEDE - Woensdag start Zabuki Enschede, een Kinder Science en Techniek Café voor kinderen in de leeftijd van 7 tot en met 12 jaar die belangstelling hebben voor wetenschap en techniek.

Zabuki Kinder Science en Techniek Café wordt georganiseerd door het wetenschapsknooppunt Twente Academy Young van Universiteit Twente. Het grote voorbeeld is het zeer succesvolle Zabuki in Deventer. Elke tweede woensdag van de maand kunnen kinderen in de Polaroid Performance Factory aan de Hoge Bothofstraat 45 in Enschede op een aangename wijze kennismaken met de wondere wereld van techniek en wetenschap.

Woensdagmiddag start Zabuki Enschede om 15.00 uur met een lezing van professor Theo van der Meer over allerlei dingen die samenhangen met energie. Daarna gaan de jonge deelnemers zelf aan de slag, bijvoorbeeld met experimenten en proefjes. De middag duurt tot circa 17.00 uur. Aan deelname zijn kosten verbonden, vooraf aanmelden is vereist.

Via Nieuwsbank.nl

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Twee leerlingen gewond tijdens schoolreisje door vooruitrollende bus

    19 september 2025 om 13:46
    • Basisonderwijs

    Scholen zijn tegen meldplicht bij intimidatie en ernstig pestgedrag

    19 september 2025 om 12:57

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht