19 maart 2013 om 16:22
< 1 min lezen

Ruim duizend scholen aangemeld voor Koningsspelen

AMSTERDAM (Novum) - Al ruim duizend basisscholen hebben zich aangemeld voor de Koningsspelen. Dat meldt lid van het Nationaal Comité Inhuldiging Richard Krajicek dinsdag op Twitter. De inschrijving voor de nationale sportdag op 26 april ging maandag van start.

Nederland telt ongeveer 7500 basisscholen. Het ministerie van Onderwijs heeft ze toestemming gegeven ter gelegenheid van de troonswisseling de lessen op 26 april te vervangen voor een sportdag. De scholen zijn niet verplicht mee te doen. Als ze dat wel doen mogen ze zelf bepalen hoe ze de sportdag invullen.

De scholen kunnen zich aanmelden via koningsspelen.nl. Het comité wil graag weten welke scholen meedoen, zodat een feestpakket opgestuurd kan worden waarmee de school kan worden versierd. Ook krijgen de scholen waarschijnlijk een speciaal Koningsontbijt. Het comité is daarover nog in gesprek met een bedrijf over het beschikbaar stellen van de ingrediënten.

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Scholen klaar met druk van mega uitgevers schoolboeken en nemen heft in eigen handen

    Vandaag om 09:46
    • Basisonderwijs

    Wie is de nieuwe presentator van Het Klokhuis?

    Vandaag om 08:52

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant