9 mei 2014 om 10:36
< 1 min lezen

Ouders woest om bezoek Dekker aan Dokter Corrie

(Novum) - Een groep ouders is woedend op staatssecretaris van Onderwijs Sander Dekker (VVD) omdat hij vrijdag te gast is in de uitzending van Dokter Corrie, de omstreden seksrubriek van het Schooltv-weekjournaal. De ouders vinden dat hij hun een 'klap in het gezicht geeft', laten ze donderdagavond weten.

De bezorgde ouders maakten vorig jaar al bezwaar tegen de seksrubriek. Duizenden ouders ondertekenden een petitie tegen Dokter Corrie, vanwege de ‘ordinaire’ manier waarop zij seks behandelt. Dekker gaf daarop aan dat hij geen problemen had met Dokter Corrie en zei dat hij de rubriek ‘best grappig’ vindt.

Dat de bewindsman nu ook nog aanschuift bij het programma maakt de ouders woedend, meldt het Comité Bezorgde Ouders. “Een staatssecretaris hoort neutraal te zijn. Maar tegen een enorme groep verontruste ouders zegt hij hiermee: ik ben wel staatssecretaris, maar niet van jullie.”

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Scholen mogen leerlingen niet vragen om geloofsregels te volgen

    Vandaag om 13:34
    • Basisonderwijs

    Leerlingen met hoogbegaafdheid kunnen naar een speciale klas in Zuidhorn

    Vandaag om 10:40

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland