Noordwijk trapt nieuw schooljaar af met verkeersveiligheidscampagne
24 augustus 2023 om 12:53
< 1 min lezen

Noordwijk trapt nieuw schooljaar af met verkeersveiligheidscampagne

Met heel veel kinderen van basisschool Hoffenne gaven Wethouder Verkeer Theo Alkemade en wethouder Dennis Salman woensdag 23 augustus de aftrap van de verkeersveiligheidscampagne “Onze scholen zijn weer begonnen”. Dat meldt de gemeente Noordwijk.

De campagne wordt gehouden in de themamaand van de Veilige Schoolomgeving en gemeente Noordwijk doet mee, want ook in gemeente Noordwijk vindt iedereen het belangrijk aandacht te vragen voor kinderen in het verkeer die op weg zijn naar hun school. In de Hoffenne was het een geslaagde bijeenkomst.

Onervarenheid in het verkeer 

Vooral in de eerste 3 maanden na de zomervakantie raken kinderen vaker betrokken bij een ongeval. Dat komt door hun onervarenheid in het verkeer en doordat automobilisten in de spits niet meer gewend zijn aan alle schoolgaande kinderen.

Verkeersveiligheid 

Sowieso is aandacht voor de verkeersveiligheid vandaag de dag dringend noodzakelijk. Het gaat met de cijfers de verkeerde kant op. Meer ongelukken in het verkeer. Meer ernstige ongelukken en meer verkeersdoden. Dat is een grimmige realiteit. Ook in Noordwijk.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Prachtig nieuwe schoolgebouwen in Twente, maar geen stekker die werkt

    Gisteren om 15:16
    • Basisonderwijs

    Hoe zit het met de onderwijsuren als je vanwege code rood niet naar school kunt?

    Gisteren om 13:23

Aankomende evenementen

05 Feb
Informatie groep 8 leerlingen MOTION Beweeg College
  • Zuid-Holland
10 Feb
Vakbeurs IPON 2026
  • Utrecht
10 Feb
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht