Inschrijving voor Centrale Eindtoets 2023 staat nu open
1 december 2022 om 15:38
< 1 min lezen

Inschrijving voor Centrale Eindtoets 2023 staat nu open

Vandaag, 1 december, start de inschrijving voor de Centrale Eindtoets 2023. Vanaf nu kunt u leerlingen inschrijven via de portal Centrale Eindtoets. U kunt uw leerlingen inschrijven tot 1 februari 2023. Dat meldt het College voor Toetsen en Examens.

U leest de leerlinggegevens eerst in vanuit het leerlingadministratiesysteem. Vervolgens kunt u de leerlingen inschrijven in de portal Centrale Eindtoets. Als u nog geen schoolaccount heeft, dan kunt u dit via de portal aanvragen. 

Twee varianten 

De Centrale Eindtoets bestaat uit twee varianten: de papieren Centrale Eindtoets en de digitale adaptieve Centrale Eindtoets. Het is mogelijk dat een deel van de leerlingen de toets op papier maakt en een ander deel de toets digitaal maakt. Ook als u in dit stadium nog niet weet welke variant van de Centrale Eindtoets de leerlingen gaan maken, kunt u de leerlingen inschrijven. U kunt na de inschrijving namelijk nog wisselen tussen de papieren en de digitale variant. Dat kan tot 1 maart 2023. 

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Staatssecretaris Becking wil sneller een besluit nemen voor ouders met richtingsbezwaren

    Vandaag om 13:12
    • Basisonderwijs

    Lerarentekort daalt wel, maar vooral in de Randstad is er nog een groot probleem

    Vandaag om 12:28

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant