16 november 2021 om 11:57
< 1 min lezen

Groep 7 van obs Het Startblok uit Oude-Tonge wint elfde editie MediaMasters

Groep 7 van openbare basisschool Het Startblok in Oude-Tonge is dit jaar de Meest mediawijze klas van Nederland. De klas streed samen met 7000 andere klassen om deze titel tijdens de elfde editie van MediaMasters. Dit meldt VOS/ABB.  

Tijdens de Week van de Mediawijsheid van 4 tot en met 12 november probeerden de kinderen thuis en op school zoveel mogelijk punten te verzamelen door met elkaar MediaMissies te volbrengen. Uiteindelijk bleken de leerlingen van groep 7 van Het Startblok de meeste punten te hebben verzameld. 

Doel was groep 8 inmaken

“De kinderen waren erg gemotiveerd en hebben voor alle opdrachten hun stinkende best gedaan. Ons hoofddoel was groep 8 in te maken, we hadden nooit verwacht dat we heel Nederland in zouden maken”, aldus leerkracht Ricardo Sint Nicolaas.

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    TBI Praktijkfonds en The Brink Agency brengen onderwijs tot leven

    Gisteren om 15:34
    • Basisonderwijs

    Achtstegroepers Maastricht mogen aankomend schooljaar niet zelf een middelbare school kiezen

    Gisteren om 12:23

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant