11 oktober 2021 om 14:01
< 1 min lezen

Waylon en Marieke Elsinga zijn dit jaar de BN’ers die sinterklaasboek schrijven

Marieke Elsinga en Waylon zijn gestrikt als schrijvers voor de jaarlijkse sinterklaasboekenreeks. Voor zowel de presentatrice als de zanger is het hun schrijversdebuut.

“Normaal kruip ik niet snel in de pen. Ik ben eigenlijk niet zo van het schrijven”, zegt Elsinga. “Maar een eigen kinderboek bedenken en realiseren is toch wel een bucketlistdingetje. Ik heb daarom ook direct ja gezegd.”

Illustraties 

Elsinga heeft haar boek Pietenpoezen genoemd. Het verhaal gaat over een zwerfkat die het huis van Sinterklaas ontdekt. Het sinterklaasboek van Waylon heeft als titel Sint en de Magische Noot. De illustraties zijn van respectievelijk Katerina Gorelik en Lee Hodges.

Gratis bij bepaalde aankopen

De boeken zijn vanaf 15 november gratis bij bepaalde aankopen te krijgen in een aantal grote landelijke supermarkten. De reeks sinterklaasboeken door BN’ers is een initiatief van Unilever en is inmiddels toe aan de achttiende editie.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Scholen mogen leerlingen niet vragen om geloofsregels te volgen

    Vandaag om 13:34
    • Basisonderwijs

    Leerlingen met hoogbegaafdheid kunnen naar een speciale klas in Zuidhorn

    Vandaag om 10:40

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland