2 juni 2020 om 13:42
< 1 min lezen

Stichting Lezen organiseert webinar over de doorgaande leeslijn

Nu het congres Lezen Centraal van 1 april moest worden afgelast, wordt in plaats daarvan een webinar georganiseerd met als thema de doorgaande leeslijn. Tevens wordt op deze dag ‘De doorgaande leeslijn: De leesontwikkeling van 0 – 20 jaar’ gepubliceerd. Dit meldt Stichting Lezen.

In de publicatie De doorgaande leeslijn: De leesontwikkeling van 0 – 20 jaar wordt vanuit wetenschappelijke inzichten de leesontwikkeling van kinderen en jongeren beschreven. Hierbij is leesplezier en leesmotivatie heel belangrijk. 
 
De webinar vindt plaats op dinsdag 9 juni om 14.30 uur. Gedragspsycholoog Gert Slob deelt succesvolle praktijkvoorbeelden uit de wereld van gedragsverandering, Joanneke Prenger en Gerdineke van Silfhout van SLO belichten recente leesontwikkelingen en Inouk Boerma van Hogeschool iPabo stelt leesmotivatie centraal.
 
Registreren voor het webinar van Stichting Lezen kan hier.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Basisonderwijs

    Tussentijdse evaluatie Masterplan Basisvaardigheden toont geen effect op leerprestaties

    5 december 2025 om 14:20
    • Basisonderwijs

    Bouw nieuw Integraal Kindcentrum De Keyser officieel van start gegaan

    5 december 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel