20 juli 2018 om 10:52
< 1 min lezen

Zomervakantie voor scholieren in heel het land

Als vrijdagmiddag de bel in scholen in regio Noord rinkelt, hebben alle scholieren in Nederland vakantie. In Noord-Holland, Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en Flevoland begint dan de zomervakantie. In het zuiden vieren scholieren al twee weken vakantie en in het midden van het land sinds vorige week vrijdag.

Scholieren in Noord-Nederland zijn tot 2 september vrij. In het zuiden kunnen leerlingen tot 19 augustus van hun vakantie genieten en in regio Midden tot de 26e.

De overheid wil met de spreiding van vakanties proberen om te grote drukte op de weg te voorkomen. De ANWB voorziet dat de vakantiedrukte vrijdag wel mee zal vallen op de Nederlandse wegen. De verkeersdienst verwacht vrijdag wel lange files rond Nijmegen vanwege de intocht van de Vierdaagse. 

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Anne&Max maakt dit schooljaar 12.000 schoolmaaltijden mogelijk

    Gisteren om 14:11
    • Basisonderwijs

    Wie zijn de leukste onderwijsinfluencers voor het basisonderwijs?

    Gisteren om 11:00

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant