24 maart 2015 om 12:04
< 1 min lezen

Koning en Máxima bij Koningsspelen in Leiden

(Novum) - Koning Willem-Alexander en zijn vrouw Máxima zijn op de Koningsspelen in Leiden. Zij geven op 24 april het startsein voor de sportdag waaraan in het hele land ruim 1,1 miljoen kinderen mee zullen doen. De RVD maakte dat dinsdag bekend. Vorig jaar gaf de koning in Ens (Flevoland) het startsein voor de Koningsspelen.

De spelen zijn in 2013 voor het eerst gehouden ter gelegenheid van de inhuldiging van Koning Willem-Alexander. De organisatie is in handen van de Richard Krajicek Foundation en de Johan Cruyff Foundation.

De spelen zijn bedoeld voor basisschoolleerlingen in Nederland en het Carabisch gebied. De scholen die zich hebben ingeschreven mogen zelf bepalen wat ze gaan doen op die dag.

 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    19 december 2025 om 15:15
    • Basisonderwijs

    Staatssecretaris Becking wil sneller een besluit nemen voor ouders met richtingsbezwaren

    19 december 2025 om 13:12

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant