1 november 2013 om 15:13
< 1 min lezen

Landelijke intocht Sinterklaas in Groningen

Op zaterdag 16 november komt Sinterklaas weer aan in Nederland. Dit jaar zet hij voet aan wal in Groningen en om dat zo feestelijk mogelijk te laten verlopen, zijn de voorbereidingen inmiddels al in volle gang.

De intocht van de Sint in Groningen wordt zoals ieder jaar natuurlijk rechtstreeks uitgezonden op televisie. De goedheiligman komt met zijn pieten aan in de Zuiderhaven. Na een mooie route door de historische binnenstad ontvangt de burgemeester de goedheiligman en zijn pieten op het Stadhuis.

Voor en na de intocht bruist het in de binnenstad van Groningen van de activiteiten. Op de website www.sinterklaas.groningen.nl valt binnenkort te lezen welke feestelijkheden er die dag allemaal georganiseerd zullen worden.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Tussentijdse evaluatie Masterplan Basisvaardigheden toont geen effect op leerprestaties

    5 december 2025 om 14:20
    • Basisonderwijs

    Bouw nieuw Integraal Kindcentrum De Keyser officieel van start gegaan

    5 december 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel